Skip to main content

Jak otrzymać pożyczkę ratalną przez Internet?

Serwis petardapozyczka.pl umożliwia szybkie wnioskowanie o pożyczkę ratalną
w kwocie do 50 000 zł na elastyczny okres spłaty.
Po spełnieniu paru warunków, możesz otrzymać pożyczkę zdecydowanie szybciej
i łatwiej niż za pośrednictwem tradycyjnego banku. Jakie warunki należy spełnić?

 1. Mieć od 18-80 lat
 2. PESEL
 3. Posiadać udokumentowane źródło dochodu
 4. Posiadać stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski
 5. Uzyskać pozytywną ocenę kredytową
 6. Zawrzeć z pożyczkodawcą umowę pożyczkową

Dlaczego pożyczka w petardapozyczka.pl?

Dzięki pożyczce na stronie petardapozyczka.pl a możesz szybko uporać się z problemami finansowymi lub spełnić marzenia, które od dawna odkładałeś na później. Jesteśmy pożyczkodawcą oferującym szybkie pożyczki w stu procentach przez Internet. Możesz wnioskować maksymalnie o 3 tysiące zł, które rozkładasz na elastyczne, najbardziej Ci odpowiadające raty i spokojnie spłacasz określoną kwotę, nie martwiąc się krótkim czasem spłaty, tak jak ma to miejsce u niektórych pożyczkodawców.

Łatwe wnioskowanie

Na stronie głównej przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator, który ułatwi Ci wzięcie pożyczki. Po prostu za pomocą suwaka określasz interesującą Cię kwotę pieniędzy, a następnie drugim przyciskiem ustawiasz odpowiednią liczbę rat. Poniżej wraz z wyborem określonych danych pożyczki, możesz zaobserwować zmieniające się wartości. W łatwy sposób porównasz opłaty, i wybierzesz te, które będą dla Ciebie satysfakcjonujące.

Szybka wypłata pieniędzy

Jak najszybciej, zaraz po wypełnieniu przez Ciebie wniosku online, analizujemy przesłane dane, które następnie potwierdzamy telefonicznie. W czasie rozmowy z naszym konsultantem zostaniesz niezwłocznie powiadomiony o decyzji. Zaraz po akceptacji dokonujemy przelewu na Twoje konto bankowe lub wysyłamy pieniądze szybkim przelewem GIRO, które odbierasz na Poczcie Polskiej.

  Wybierz kwotę

  Wybierz czas spłaty

  mies.

  Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 513,37%. Podana wartość odnosi się do przykładowej pożyczki 3 000 zł udzielonej na okres 3 miesięcy. Rata miesięczna dla takiej pożyczki wynosi 1 341,69 zł, całkowita kwota do spłaty to 4 024,98 zł.

  Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 513,8%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty – 5804 zł, całkowity koszt kredytu – 804 zł (w tym: prowizja 774,40 zł, odsetki 29,60 zł), czas obowiązywania umowy 30 dni. Kalkulacje sporządzone na dzień 01.07.2020.

  Pożyczki z okresem obowiązywania umowy od 61 dni do 36 miesięcy, płatne w ratach o wysokości uzależnionej od kwoty udzielonej pożyczki i okresu obowiązywania umowy. Zakres umocowania Usługodawcy obejmuje prawo do reklamowania usług kredytodawców oraz przekazywania im zapytań ofertowych, natomiast nie obejmuje prawa do zawierania umów w ich imieniu. Usługodawca współpracuje z pożyczkodawcami. Treść informacji opublikowanych w serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny.

  © 2021 Petarda Pożyczka